ماسک جوشکاری اتوماتیک ایران ترانس (AS-3000F(G
ماسک جوشکاری اتوماتیک ایران ترانس (AS-3000F(G
ماسک جوشکاری اتوماتیک ایران ترانس (AS-3000F(G

ماسک جوشکاری اتوماتیک ایران ترانس (AS-3000F(G

در انبار موجود نمی باشد

ماسک اتوماتیک جوشکاری محصولی جدید برای محافظت ازجوشکار است که درساخت آن ازتکنولوژی وفناوری های جدید پیشرفته مانند ال سی دی  و سلول های خورشیدی واپتوالکترونیک و میکروالکترونیک استفاده شده است.

ماسک اتوماتیک جوشکاری نه تنها چشم جوشکار را درمقابل آسیب های ناشی ازقوس محافظت میکند  بلکه باعث میشود که هردو دست جوشکار آزاد باشد وبتواند بادقت بشتری به کارجوشکاری بپردازد ودرنتیجه کیفیت محصولات وسرعت کار به طور قابل ملاحضه ای افزایش یابد.

ازاین ماسک میتوان برای جوشکاری وبرشکاری و محافظت دربرابرقوس های الکتریکی استفاده نمود.

ویژگی ها

ماسک اتوماتیک (AS-3000F(G دارای یک مجموعه فیلتر است که می توانند تاریک شوند ,فیلتر قبل از جوشکاری شفاف است بنابراین جوشکار می‌تواند به وضوح سطح کار را ببیند,هنگامی که قوس برقرار می‌شود فیلتربه سرعت و بلافاصله تاریک می شود مدت زمان سوئیچ کردن از شفافیت به تاریکی در حدود ۰.۰۰۰۱ ثانیه است,زمان سوئیچ کردن از تاریکی به شفافیت را می توان به بین ۰.۹تا۰.۱ ثانیه تنظیم نمود.
این ماسک به قابلیت تاریکی دائم نیز مجهز شده است و اپراتور می تواند به دلخواه مقدار تیرگی را از شماره ۹ تا ۱۳ تنظیم نماید.
ماسک (AS-3000F(G جوشکار را به طور کامل در برابر اشعه UV/IR محافظت می نماید،سطح حفاظت UV/IR در تمام مدت استفاده و هر زمان   DIN15می باشد.
باطری ماسک توسط سلول های خورشیدی شارژ می شود بنابراین نیاز به تعویض باطری نداردو به همین دلیل نیازبه خاموش روشن کردن ماسک نیست.ماسک به دو مجموعه سنسور های حساس به نورقوس ساخته شده است علاوه بر این ماسک دارای یک صفحه حفاظتی خارجی ساخته شده از پلیمرهای با کیفیت بالامی باشد.
این ماسک در برابر سایش و حرارت و ضربه مقاوم وبسیار محکم و سبک است بنابراین عمر مفید بسیار طولانی دارد.

 

جدول مشخصات ماسک اتوماتیک (AS3000F(G

ایران ترانس

automatic welding mask

روش مونتاژ ونصب قطعات ماسک اتوماتیک جوشکاری

 

ماسک اتوماتیک ایران ترانس

 1-قاب لنز

2-محافظ بیرونی لنز

3-فیلتراتوماتیک

4-محافظ داخلی لنز

5-ولوم تنظیم تاریکی

6- پیچ

7-صفحه مدرج تاریکی ماسک

8-دکمه تنظیم سربند

9-صفحه تنظیم سربند

10-کلیدتنظیم کننده دورسر

روش کارکردن باماسک اتوماتیک

۱-ماسک را همانطور که در شکل نشان داده شده است مونتاژ کنید.
۲-منبع تغذیه
انرژی الکتریکی ماسک اتوماتیک توسط سلولهای خورشیدی و با دو باطری لیتیومی تامین می شود.روشن و خاموش شدن ماسک به صورت خودکار می باشد،شما این کلاه را در هر زمانی که نیاز دارید می توانید استفاده کنید،و پس از کار بدون خاموش کردن هیچ کلیدی آن را بردارید.
۳-تنظیم تاریکی
با توجه به شروع قوس پنجره ماسک بلافاصله تیره می‌شود،جوشکار با توجه به نیاز فنی با ولوم تنظیم کننده (شماره ۵)و در جهتی که فلش نشان داده مقدار تاریکه مطلوب را انتخاب می‌کنند.
۴-انتخاب زمان تأخیر
با حرکت دادن ولوم DELAY(شماره ۱۶)در پشت ماسک زمان برای روشن شدن لنز از 0.1 تا0.9 ثانیه قابل تنظیم می باشد.

حداقل زمان روشن شدنMIN
حداقل زمانی که لنز بعد از جوشکاری روشن می شودو بستگی به دمای جوش و مقدار تیرگی صفحه نیز داردو حداقل زمان قابل تنظیم 0.1ثانیه است و این زمان برای جوشکاری ایده‌عال می باشد.
حداکثر زمان روشن شدنMAX
حداکثر زمانی که لنز بعد از جوشکاری روشن میشودو بیشترین زمان حدود 0.9ثانیه میباشدوبسته به دمای نقطه جوش و مقدار تیرگی صفحه نیز دارد.برای جوشکاری در آمپرهای بالا این تنظیم ایده‌عال می باشد زیرا بعد از جوشکاری هنوز از نقطه جوش تابش نور وجود دارد.
۵-انتخاب حساسیت
با حرکت دادن ولوم حساسیت شماره ۱۵ در پشت ماسک مقدار حساسیت به تغییر نور محیط می‌تواند تغییر کند.
درحالتLO
میزان تغییرات حساسیت به نور کم میشود.
مناسب برای جوشکاری با آمپر بالا درمکانهای روشن (نورخورشید ونورپروژکتور)
درحالتHI
میزان تغییرات حساسیت به نور بیشتر میشود.مناسب برای جوشکاری در آمپرهای کم و پایین مناسب برای محیط های تاریک و کم نورو مناسب برای استفاده در جوشکاری با قوس و ثابت مانند تیگ.
اگر می‌خواهید این ماسک را برای جوشکاری معمولی استفاده کنید مقدار حساسیت را کمی بالا انتخاب نمایید.

۶-از آنجا که شکل سر انسان ها از فردی به فرد دیگر متفاوت است،موقعیت و زاویه دید نیز متفاوت می باشد.
برای تنظیم نوار باند از دکمه شماره ۸وبرای تنظیم زاویه دید و با فشار دادن و چرخاندن پیچ شماره ۱۰میتوان محیط اطراف نوار را تنظیم نمود.

یکسال ضمانت

تومان1,300,000

در انبار موجود نمی باشد