قوانین خرید ازفروشگاه ابزارجوشکاری

زمان ثبت و پیگیری سفارش

مشتریان می‌توانند در ۲۴ ساعت شبانه روز سفارش خود را در سیستم ثبت کنند، سفارشات در اولین فرصت بررسی خواهد شد. سفارشات معمولا از شنبه تا چهارشنبه بین ساعات ۸تا ۲۰ بررسی و ارسال خواهند شد.

نحوه پرداخت وجه سفارش‌ها

پرداخت از طریق درگاه آنلاین بانکی: مشتریان محترم می‌توانند پس از ثبت سفارش و در آخرین گام فرآیند خرید، وجه مربوط به سفارش را از طریق درگاه آنلاین بانکی پرداخت نمایند. جهت پرداخت آنلاین، مشتریان با انتخاب درگاه مورد نظر، به صفحه مربوط به بانک انتقال پیدا کرده و با استفاده از اطلاعات کارت بانکی شامل شماره ۱۶ رقمی کارت، رمز دوم، کد اختصاصی CVV2 و تاریخ انقضا، نسبت به پرداخت صورتحساب اقدام می‌نمایند. در صورت موفقیت‌آمیز بودن پرداخت، مشتری به صورت خودکار به وب سایت فروشگاه بازگشت داده شده و پیغامی حاوی شماره سفارش و پیغام تکمیل خرید دریافت می کند. پرداخت به این روش باعث تسریع در فرآیند ثبت سفارش خواهد شد.

طریق ارسال

سفارشات مشتریان معمولا در بازه ۳ تا ۲۴ ساعته پردازش و ارسال خواهد شد. ارسال دستگاهای جوش تا وزن ۲۰کیلوگرم در داخل شهر اصفهان و تهران از طریق پیک موتوری وبالای ۲۰ کیلوگرم از طریق وانت بار صورت می‌گیرد و سفارش‌های مربوط به دیگر شهرها ازدستگاه های جوش تا وزن ۱۰کیلوگرم طریق پست یا تیپاکس وبالاتر از ۱۰ کیلو گرم از طریق ترمینال باربری ارسال خواهد شد هزینه ارسال کالاهای خریداری شده به عهده  خریدارمی باشد.
تمامی ارسال‌ها مشمول بیمه هستند؛ به این معنی که در صورتی که بسته تحویل گرفته شده حاوی ایرادی باشد حامل وظیفه تقبل هزینه را بر عهده دارد.

مدیریت فروشگاه از مشتریان عزیز تقاضا دارد در هنگام تحویل سفارش‌های خود، خصوصاً سفارش‌های خارج از اصفهان، سلامت فیزیکی بسته خود را بررسی کرده و در صورت وجود ایرادات فیزیکی مهم، از قبول محموله خودداری کرده و مراتب را به فروشگاه  و حامل اطلاع دهند.

تأمین محصولات

تمامی محصولات فروشگاه ابزارجوشکاری  از شرکت‌های معتبر و نمایندگان اصلی برندهای مطرح بازار تهیه می‌شود و تیم تأمین فروشگاه تلاش زیادی در زمینه تأمین و ارتباط با تأمین‌کنندگان معتبر انجام می‌دهد.
شایان ذکر است بیشتر محصولات فروشگاه شامل گارانتی‌های اصلی هستند.

ارتباط با فروشگاه

ارتباط فروشگاه ابزارجوشکاری با مشتریان و بالعکس از سه طریق انجام خواهد گرفت
ایمیل  abzarjoshkari@gmail.com
شماره پیامک ۰۹۹۰۶۰۲۸۹۶۸
شماره تلفن ۰۳۱۳۳۳۵۵۰۱۲_۰۹۹۰۶۰۲۸۹۶۸

بازگشت به بالا